Domy Ogrodowe

Marzysz o domku z ogrodem, u nas marzenia staną się realne

Domy Ogrodowe z drewna

Nasza oferta obejmuje również realizacje mniejszych projektów wykonanych z drewna. Takimi projektami są domki ogrodowe. Jeżeli szukasz domku, który nie tylko będzie spełniał rolę domku w którym miło można spędzić czas w ciepłe dni, ale również będzie idealnie komponował się na Twojej działce, to warto zapoznać się z naszą ofertą. Małe domki ogrodowe wykorzystywane są też często jako pomieszczenia do przechowywania wyposażenia ogrodowego. Domki które zdobią działki cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem wśród posiadaczy działek małych jak i tych większych. Nasi klienci z roku na rok szukają coraz ciekawszych rozwiązań.

Projekty domów ogrodowych wykonujemy na podstawie gotowych projektów, jak i jesteśmy otwarci na realizację projektów przygotowywanych na podstawie indywidualnego zamówienia.

Wznoszone konstrukcje są niezwykle trwałe, bezpieczne i stabilne. Podobnie jak przy budowie kanadyjskich domów drewnianych, tak i w przypadku mniejszych projektów stawiamy na najwyższy standard komponentów. Drewniane domy ogrodowe budowane przez naszą firmę spełniają potrzeby funkcjonalne, a dodatkowo pozostają oryginalną ozdobą posesji.

Większość naszych realizacji wykonujemy na terenie województwa wielkopolskiego jak zachodniopomorskiego, ale zdarzają się również realizacje spoza tych regionów.