Domy letniskowe

Idealne do wypoczynku wakacyjnego

Domy letniskowe z drewna

Flagowym produktem naszej oferty są domy letniskowe z drewna, które stawiamy na zlecenie klientów z Wielkopolski i województwa zachodniopomorskiego. Podczas budowy konstrukcji wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie oraz stale poszerzaną wiedzę, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi trendami i obowiązującymi przepisami. Zarówno grubość materiałów użytych do produkcji domów letniskowych, jak i ich układ wewnętrzny są zależne od indywidualnych potrzeb Klienta. W czasie wykonywanych prac stawiamy na wysoki pozom izolacji ciepła, co pozwala wykorzystać nasze domy letniskowe w Poznaniu również jako całoroczne miejsca pobytu.

Ucieczka od miejskiego zgiełku

Rosnąca popularność domów letniskowych wzięła się przede wszystkim z chęci posiadania swojego miejsca do relaksu. Współczesny styl życia nie pozwala wielu osobom całkowicie odpocząć nawet we własnym domu, stąd coraz większe zapotrzebowanie na domy letniskowe. Ci, którzy inwestują w domy letniskowe z drewna przede wszystkim robią to z potrzeby ucieczki od tzw. miejskiego zgiełku. Chcą opuścić miejsce, w którym wiecznie się gdzieś spieszą i porządnie się zrelaksować, nie musieć się przejmować przyziemnymi sprawami. A domy letniskowe z drewna są naprawdę szczególne, ponieważ łączą w sobie harmonię z naturą, od której coraz bardziej uciekamy.

Domy letniskowe z drewna – zalety


Domy letniskowe od Domy Deminiak

Divider

Dopełniamy wszelkich starań, by nasze realizacje były spełnieniem potrzeb inwestorów. Domy letniskowe z drewna stawiane w Szczecinie, Poznaniu i ich okolicach spełniają kryteria bezpieczeństwa oraz wymogi prawa budowlanego. Priorytetem jest dla nas satysfakcja i zadowolenie Klientów, dlatego wykonujemy nasze realizacje rzetelnie i terminowo. Najwyższej jakości drewno jako naturalny surowiec wykorzystany do budowy obiektów umożliwia nam osiągnięcie wyjątkowego charakteru oraz zachowuje cechy klasycznego stylu budowli.

Dążymy do tego, by klimatyczne, drewniane domy letniskowe były znakiem rozpoznawczym dla rejonów Poznania i Szczecina. Wielkopolska i Zachodniopomorskie to główne województwa naszej działalności, jednak nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju. Koniecznie się z nami skontaktuj!