Domy Ogrodowe

Marzysz o domku z ogrodem, u nas marzenia staną się realne

Domy Ogrodowe z drewna

Nasza oferta obejmuje również realizacje mniejszych projektów wykonanych z drewna. Takimi projektami są domki ogrodowe. Jeżeli szukasz domku, który nie tylko będzie spełniał rolę domku w którym miło można spędzić czas w ciepłe dni, ale również będzie idealnie komponował się na Twojej działce, to warto zapoznać się z naszą ofertą. Małe domki ogrodowe wykorzystywane są też często jako pomieszczenia do przechowywania wyposażenia ogrodowego. Domki które zdobią działki cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem wśród posiadaczy działek małych jak i tych większych. Nasi klienci z roku na rok szukają coraz ciekawszych rozwiązań.

Domy ogrodowe – dlaczego są potrzebne?

Divider

Posiadanie ogrodu (lub działki) to jedno – aby był on jednak piękny i funkcjonalny musi być odpowiednio zadbany. Trawnik należy regularnie kosić i nawozić, a kwiaty, drzewa, krzewy i grządki pielęgnować. Do tego typu czynności wymagany jest sprzęt. A sprzęt ten należy gdzieś bezpiecznie przetrzymywać. Dlatego domy ogrodowe są tak bardzo potrzebne. Mogą być one jednocześnie przechowalnią narzędzi, toaletą, a nawet miejscem do wypoczynku i nocowania! To prosta metoda na zachowanie porządku w ogrodzie, o czym każdy jego właściciel marzy i dąży.

Dlaczego akurat drewno?


Domy ogrodowe od Domy Deminiak

Divider

Marzy Ci się jedyny w swoim rodzaju, solidnie wykonany dom ogrodowy? To w takim razie skorzystaj z naszej oferty! Zlecenia wykonujemy na podstawie gotowych projektów, ale jesteśmy również otwarci na realizację projektów przygotowywanych na podstawie indywidualnego zamówienia. Wznoszone konstrukcje są niezwykle trwałe, bezpieczne i stabilne. Podobnie jak przy budowie kanadyjskich domów drewnianych, tak i w przypadku mniejszych projektów stawiamy na najwyższy standard komponentów. Drewniane domy ogrodowe budowane przez naszą firmę spełniają potrzeby funkcjonalne, a dodatkowo pozostają oryginalną ozdobą posesji.

Zarówno Wielkopolska, jak i Zachodniopomorskie to główne miejsca naszej działalności. Oczywiście nie są jedynymi – oferujemy swoje usługi na terenie całej Polski, dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami. Zapewniamy, że nasze realizacje wyróżniają się na rynku nie tylko jakością wykonania, ale także oryginalnością i indywidualnością.