Domy z drewna budujemy na lata. To gwarancja jakości i niepowtarzalnego klimatu. Jak wyglądają domy z drewna?

dachy domów drewnianych
Bezpieczne wyjście na dach – jak je zapewnić?
13 grudnia 2019
Skończony dom z drewna

Domy z drewna – to określenie jednego z najzdrowszych i najbardziej lubianych kierunków w budownictwie. To także nazwa rodzinnej firmy budowlanej ze Skoków, która z powodzeniem stawia na terenie całej Polski całoroczne budynki mieszkalne i ogrodowe domki letniskowe, wykonane oczywiście z drewna! Szczególnie chętnie są one zamawiane w Wielkopolsce i w województwie zachodniopomorskim. Dlaczego? Sprawdzamy!

Domy z drewna: czy to rozwiązanie jest dla wszystkich?

Domy z drewna to moda czy przyszłość? Aktualnie zainteresowanie tego typu projektami jest większe niż kiedykolwiek. Domy z drewna, domy z bali, całoroczne i letniskowe. Polacy budują na potęgę.

Całoroczne domy z drewna i domki letniskowe w wykonaniu firmy ze Skoków cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów. Wysoki standard i jakość wykonania idą w parze z terminowością prac, podobnie jak ciekawe, indywidualne projekty, dopasowane do potrzeb klienta, łączą się z kompleksową obsługą inwestycyjną każdego z nich. Partnerzy firmy Domy z drewna nie muszą więc o nic się martwić – otrzymują dokładnie taki produkt, jaki sobie wymarzyli i uzgodnili z wykonawcą. Blisko 200 realizacji podjętych do tej pory dobrze ilustruje te słowa.

Domy z drewna: oto 3 powody, dla których warto się nimi zainteresować!

  1. Domy z drewna to inwestycja na długie lata
    Domy z drewna całoroczne są inwestycją, co oznacza dziesiątki lat w zdrowych warunkach! Możesz wybrać konstrukcję prefabrykowanego domu szkieletowego i domu z bali, przy czym wszystkie elementy powstają w fabryce, a na miejscu budowy są tylko umiejętnie montowane. Dodajmy – w czasie nieporównywalnie krótszym w porównaniu do domu murowanego…
  2. Domy z drewna to jakość!
    Drewno wykorzystane do budowy jest poddane obróbce termicznej, co sprawia, że jest odporne na wilgoć, rozwój grzybów i pleśni. Ściany wykańczane są płytą OSB lub MFP, chronione folią wiatroizolacyjną i 15-centymetrową warstwą wełny mineralnej, skutecznie zatrzymującej ciepło – energooszczędność zapewniona. A że drewno jest ponadczasowym surowcem, to będzie się przy tym pięknie prezentowało.
  3. Domy z drewna to niepowtarzalny klimat
    – Tak samo domy letniskowe z drewna i domy ogrodowe: wyglądają znakomicie i są równie wytrzymałe na wszelkie zmiany atmosferyczne – zachęca Mateusz Deminiak. – A decydując się na nie, nie tylko wybierasz zdrowe rozwiązanie na lata, ale też chronisz środowisko!

Domy z drewna – ta firma, która zadba kompleksowo o realizację Twojego zamówienia
Mateusz Deminiak z firmy Domy z drewna zachęca zatem do zapoznania się z ofertą, w której znajdziemy domy całoroczne z drewna, domy letniskowe, garaże, niebanalne altany drewniane, czyli popularne domki ogrodowe, jak również karczmy, ośrodki wczasowe, wiaty, drewutnie, czy place zabaw. Wszystko eleganckie, efektowne i obowiązkowo – stuprocentowo bezpieczne w użytkowaniu. A dla klientów chcących upiększyć dotychczasowy dom funkcjonalnymi, oczywiście drewnianymi rozwiązaniami, firma proponuje schody wewnętrzne, okna i drzwi, a także usługi stolarskie.

– Nasze prace najlepiej świadczą o nas, i to niejednokrotnie przyznają sami Klienci – cieszy się Mateusz Deminiak. – Są estetyczne, komfortowe i bezpieczne, co jest efektem nie tylko dobrych projektów i doświadczenia załogi, ale też nacisku, jaki kładziemy na zastosowane materiały, które gwarantują solidną konstrukcje oraz właściwą izolacje cieplną.

O zaletach drewnianych obiektów i o pracy załogi firmy Domy z drewna najlepiej świadczy fakt, że większość klientów trafia do niej z polecenia. Rodzina, znajomi, koleżanki i koledzy z pracy, którzy już się zdecydowali, nie ukrywają że to dobra decyzja. Ale nie musisz im wierzyć na słowo – przekonaj się sam – zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *