O Firmie

Dowiedz się więcej o nas
 

Działamy w branży od lat

Jesteśmy rodzinną firmą budowlaną, która zdobywa doświadczenie od lat. Specjalizujemy się w budowie domów rodzinnych z drewna. Podejmujemy się realizacji działań na trenie Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Poznania w województwie wielkopolskim. Wykonując zlecenia mamy na uwadze nie tylko jakość realizowanych prac, ale również materiały, które zagwarantują satysfakcję podczas wieloletniej eksploatacji.

Przez lata współpracy z wieloma klientami zdobyliśmy doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Naszym atutem są referencje od zadowolonych Klientów, którzy potwierdzają nasz profesjonalizm, kompleksowość, rzetelność oraz terminowość. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie


By sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy fachową wiedzę, doświadczenie, umiejętności i profesjonalny park maszynowy, który umożliwia nam wykonanie zleceń w obrębie domków letniskowych oraz domów wielorodzinnych.

Projekty kanadyjskich domów szkieletowych cieszą się ogromna popularnością i idealnie wpasowują się w nowoczesne trendy ekologiczne i energooszczędne, dzięki czemu stale możemy rozwijać się w realizowaniu naszych usług. Surowiec naturalny gwarantuje wysoki poziom estetyczny, a także maksymalny komfort użytkowania. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszej firmy.


Dlaczego warto nas wybrać?  • nasz zespół tworzą specjaliści, którzy działają na podstawie wiedzy i doświadczenia
  • wykonujemy prace terminowo i rzetelnie
  • stosujemy najlepszej jakości materiały
  • pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów o każdej porze
  • stosujemy najlepszej jakości materiały
  • jesteśmy elastyczni, dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb Klientów
  • podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń
  • większość naszych Klientów pochodzi z polecenia.